Wybór pieluszki

2 marca 2017 - Bez kategorii

Jak wiadomo rodzice zawsze chcą dla swojego dziecka jak najlepiej. To nie są tylko i wyłącznie puste słowa. Opieramy się na faktach. Jeszcze nie znalazł się taki, który dyskutowałby z faktami. W sumie to nie ma się czemu dziwić, w końcu z faktami nie się w żaden sposób wygrać. Fakty to są po prostu fakty. Zaczęliśmy od traktowania rodziców. Bez wątpienia taki sposób traktowania dzieci ma miejsce od urodzenia dzieci. W związku z tym rodzice już podczas wybierania pieluszki starają się, żeby owej pieluszce nie można było niczego zaufać. Od tej zasady nie ma absolutnie żadnego wyjątku (przynajmniej dla mnie żaden wyjątek nie jest znany). Chciałbym, żebyśmy się zatrzymali przy pieluchach. Moim zdaniem najlepszym wyborem jest ekologiczna pieluszka bambusowa. Ekologiczne pieluszki bambusowe zostały wykonane dzięki tetrze bambusowej. Pieluszki są bardzo miękkie i zdecydowanie lepiej chłoną wodę. Myślę, że można powiedzieć iż chłoną wodę o jakieś 60% lepiej niż zwykłe pieluszki. Jeżeli się pomyliłem to zapewniam, że był to bardzo niewielki błąd. Na pewno nie było tak, że wynik został przeze mnie wymyślony, na pewno tak nie było. Zdaje sobie sprawę, że pewnie nie wszyscy mi uwierzą, ale naprawdę tak było. Jeżeli ktoś jest zaparty w twierdzeniu, że jestem oszustem, polecam zajrzeć do internetu. W internecie można znaleźć dosłownie wszystko. Jeżeli jestem kłamczuchem to prawda z całą pewnością wyjdzie na jaw.

Mentalność

Na koniec chciałbym co nieco powiedzieć na temat mentalności ludzi. Mentalności ludzi jest naprawdę bardzo ciekawa. Zresztą już co nieco o niej powiedziałem.

Powiedziałem, że pieluszka bambusowa https://www.tinystar.pl/pl/c/PIELUSZKI-BAMBUSOWE/95 jest najlepszym rozwiązaniem oraz wspomniałem, że pewnie część osób pomyśli, że oszukuję. Taka właśnie jest mentalność ludzi. Jeżeli ktoś coś chwali to najpewniej ma w tym jakiś interes. Bardzo bym chciał nie słyszeć już takich słów, ale obawiam się, że jest to najzwyczajniej w świecie po prostu niemożliwe. Oczywiście czasami nie mam racji, ale jestem przekonany, że niestety w tym przypadku racja będzie po mojej stronie.