Menu

Wygoda i komfort – depilacja laserowa

10 lutego 2017 - Bez kategorii, Medycyna

Niemal codzienna depilacja jest dla ciebie dużą trudnością? Tradycyjne i klasyczne metody zbyt długo trwają i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. W takim razie musisz sięgnąć po innowacyjne metody, które pomogą Ci pozbyć się owłosienia na bardzo długo. Właśnie o tym marzysz? W takim razie nie czekaj i już dziś zdecyduj się na depilacje laserem – depilacja laserowa Warszawa jest wygodna i bezpieczna.
Jak wygląda depilacja laserowa warszawa? Przed depilacją należy zgolić swoje włosy maszynką. Po przyjściu na miejsce, zostaniemy poproszeni o wypełnienie ankiety. Będziemy musieli odpowiedzieć w niej na kilka pytań dotyczących naszego ogólnego stanu zdrowia. Będziemy także poproszeni o wpisanie do ankiety chorób, które przebyliśmy, a także informację na temat zażywanych leków. Następnie pacjent lub pacjentka, są poddawani próbie laserowej. Należy bowiem sprawdzić, jak skóra danej osoby reaguje na wiązkę światła. Jeżeli wszystko jest w porządku i nie występują żadne niepokojące podrażnienia, można przystąpić do pracy. Światło lasera pochłaniane jest przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym. Zabieg nie jest zupełnie bezbolesny. Niektóre kobiety mogą czuć go bardzo wyraźnie, inne prawie zupełnie nie. Ból, który odczuwamy, uzależniony jest również od poszczególnych partii ciała – niektóre, jak doskonale wiadomo, są bardziej narażone na ból, inne mniej. Czas trwania depilacji jest różny i zależy od wielkości partii ciała. Po wykonanym zabiegu, na miejsca po depilacji zostają nałożone specjalne preparaty, których zadaniem jest złagodzenie skóry. Włosy nie rosną na naszym ciele jednocześnie. Jest to jeden z głównych powodów, dla których depilację należy powtórzyć.

Decydując się na usługę depilacja laserowa warszawa www.estetica-clinic.pl/oferta/laseroterapia, i udając się na miejsce, dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji na temat depilacji laserem. Depilację należy powtórzyć kilkakrotnie. Jeżeli chcesz aby była ona komfortowa i wygodna, a co najważniejsze dawała długotrwałe efekty, nie czekaj!